Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Surabaya

Indonezja Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Surabaya. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Indonezja. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Surabaya
Polish Honorary Consulate in Surabaya, Indonesia - Jl. Opak 16 - Surabaya - 60241 - Indonesia

Numer telefonu:

(+62) 31 5680759

Faks:

E-mail:

consul@surabayapolandconsulate.com

Strona WWW:

www.surabayapolandconsulate.com

Konsul:

Mr. Soedomo Mergonoto

Godziny otwarcia:

Monday-Friday: 08.00-17.00

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Surabaya oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Indonezja.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Surabaya jest kierowany przez Mr. Soedomo Mergonoto - Honorowy Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+62) 31 5680759 lub adresem e-mail consul@surabayapolandconsulate.com

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Surabaya ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Indonezja

Mają Państwo daleko od konsulatu w Surabaya?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Indonezja. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Surabaya jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Bandung, Denpasar, Medan lub Surabaya

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Surabaya lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja Ambasada Polska w Dzakarcie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Surabaya - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Indonezja i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+62) 31 5680759 lub e-mail consul@surabayapolandconsulate.com

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Indonezja różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.