Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Denpasar

Indonezja Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Denpasar. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Indonezja. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Denpasar
Polish Honorary Consulate in Denpasar, Indonesia - Jalan Sekarwaru no. 25 - Sanur - Indonesia

Numer telefonu:

(+62) 361 282 474 ext. 101 & (+62) 811 389 449

Faks:

E-mail:

iblolec@pacificworld.com

Strona WWW:

www.dzakarta.msz.gov.pl

Konsul:

Ida Bagus Surakusuma

Godziny otwarcia:

By appointment

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Denpasar oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Indonezja.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Denpasar jest kierowany przez Ida Bagus Surakusuma - Honorowy Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+62) 361 282 474 ext. 101 & (+62) 811 389 449 lub adresem e-mail iblolec@pacificworld.com

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Denpasar ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Indonezja

Mają Państwo daleko od konsulatu w Denpasar?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Indonezja. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Denpasar jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Bandung, Denpasar, Medan lub Surabaya

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Denpasar lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja Ambasada Polska w Dzakarcie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Denpasar - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Indonezja i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+62) 361 282 474 ext. 101 & (+62) 811 389 449 lub e-mail iblolec@pacificworld.com

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Indonezja różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.