Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Dzakarcie

Indonezja Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Dzakarcie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Indonezja. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Dzakarcie
Polish Embassy in Jakarta, Indonesia Jl. H. R. Rasuna Said Kav. X Blok IV/3 Kuningan Jakarta 12950 Indonesia

Numer telefonu:

(+62) (21) 252-5938 to 40

Faks:

(+62) (21) 252-5958

E-mail:

consular@polandembjak.org

Strona WWW:

www.polandembjak.org

Ambasador:

Mr. Tomasz Lukaszuk

Godziny otwarcia:

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Dzakarcie oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Dzakarcie jest kierowana przez panią Mr. Tomasz Lukaszuk - Ambasador, Indonezja

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Indonezja

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Dzakarcie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: Bandung, Denpasar, Medan lub Surabaya

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Dzakarcie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Indonezja i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+62) (21) 252-5938 to 40 lub e-mail consular@polandembjak.org


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Dzakarcie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Indonezja.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Dzakarcie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+62) (21) 252-5938 to 40 lub poprzez e-mail consular@polandembjak.org