Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Bandung

Indonezja Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Bandung. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Indonezja. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Bandung
Polish Consulate in Bandung, Indonesia Jl. Bukit Pakar Utara No. 75 Bandung 40198 Indonesia

Numer telefonu:

(+62) (22) 250-3765

Faks:

(+62) (22) 250-7998

E-mail:

mariola@bdg.centrin.net.id

Strona WWW:

Konsul:

Mrs. Jolanta Pawloska Budiman

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Bandung oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Indonezja.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Bandung jest kierowany przez Mrs. Jolanta Pawloska Budiman - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+62) (22) 250-3765 lub adresem e-mail mariola@bdg.centrin.net.id

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Bandung ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Indonezja

Mają Państwo daleko od konsulatu w Bandung?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Indonezja. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Bandung jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Bandung, Denpasar, Medan lub Surabaya

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Bandung lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Indonezja Ambasada Polska w Dzakarcie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Bandung - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Indonezja i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+62) (22) 250-3765 lub e-mail mariola@bdg.centrin.net.id

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Indonezja różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.