Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Trowbridge

Wielka Brytania Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Wielka Brytania . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Trowbridge. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Wielka Brytania. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Wielka Brytania

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Trowbridge
Honorary Consulate of Poland in Trowbridge, United Kingdom - 27 Broadmead - Trowbridge - BA14 9BX - United Kingdom

Numer telefonu:

(+44) 1225 353265

Faks:

E-mail:

simon.selby09@bathspa.ac.uk

Strona WWW:

gov.pl/web/unitedkingdom

Konsul:

Dr Simon Selby

Godziny otwarcia:

By appointment

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Trowbridge oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Wielka Brytania.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Trowbridge jest kierowany przez Dr Simon Selby - Honorowy Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Wielka Brytania z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+44) 1225 353265 lub adresem e-mail simon.selby09@bathspa.ac.uk

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Trowbridge ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Wielka Brytania

Mają Państwo daleko od konsulatu w Trowbridge?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Wielka Brytania. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Trowbridge jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Wielka Brytania. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Belfascie, Birmingham, Cardiff, Cowes, Edynburgu, Hull, Inverness, Jersey, Manchesterze, Newry lub Trowbridge

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Trowbridge lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Wielka Brytania nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wielka Brytania Ambasada Polska w Londynie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Trowbridge - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Wielka Brytania i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+44) 1225 353265 lub e-mail simon.selby09@bathspa.ac.uk

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Wielka Brytania różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.