Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Belfascie

Wielka Brytania Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Wielka Brytania . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Belfascie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Wielka Brytania. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Wielka Brytania

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Belfascie
Polish Consulate in Belfast, the United Kingdom The City Hall, Bank Parade Newry BT35 6HR United Kingdom

Numer telefonu:

(+44) 28 3000 2099

Faks:

(+44) 7836 734040

E-mail:

jerome@polishconsulateni.org

Strona WWW:

www.polishconsulateni.org

Konsul:

Mr Jerome Mullen

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Belfascie oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Wielka Brytania.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Belfascie jest kierowany przez panią Mr Jerome Mullen - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Wielka Brytania z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+44) 28 3000 2099 lub adresem e-mail jerome@polishconsulateni.org

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Belfascie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Wielka Brytania

Mają Państwo daleko od konsulatu w Belfascie?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Wielka Brytania. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Belfascie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Wielka Brytania. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Belfascie, Birmingham, Edynburgu, Hull, Jersey lub Manchesterze

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Belfascie lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Wielka Brytania nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wielka Brytania Ambasada Polska w Londynie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Belfascie - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Wielka Brytania i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+44) 28 3000 2099 lub e-mail jerome@polishconsulateni.org

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Wielka Brytania różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.