Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie

Wielka Brytania Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Wielka Brytania . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Wielka Brytania. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Wielka Brytania.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie
Polish Embassy in London, the United Kingdom 47 Portland Place London W1B 1JH United Kingdom

Numer telefonu:

(+44) 207 2913 520

Faks:

(+44) 207 2913 575

E-mail:

london@msz.gov.pl

Strona WWW:

www.londyn.msz.gov.pl

Ambasador:

Wiold Sobkow

Godziny otwarcia:

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Londynie oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Wielka Brytania..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie jest kierowana przez panią Wiold Sobkow - Ambasador, Wielka Brytania

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Wielka Brytania

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Wielka Brytania dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: Belfascie, Birmingham, Cardiff, Edynburgu, Hull, Inverness, Jersey, Manchesterze, Newry lub Trowbridge

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Wielka Brytania i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+44) 207 2913 520 lub e-mail london@msz.gov.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Wielka Brytania.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+44) 207 2913 520 lub poprzez e-mail london@msz.gov.pl

 

Booking.com