Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Cartagena

Kolumbia Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Kolumbia . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Cartagena. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Kolumbia. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Kolumbia

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Cartagena
Polish Consulate in Cartagena, Colombia Carrera 3 nr 8 - 129 apto. 1501 Cartagena de Indias Colombia

Numer telefonu:

(+57) (5) 6652980 (+57) (5) 6652990

Faks:

(+57) (5) 6652986

E-mail:

benjamin@eurosistemas.co

Strona WWW:

Konsul:

Mr Benjamin Schuster

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Cartagena oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Kolumbia.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Cartagena jest kierowany przez Mr Benjamin Schuster - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Kolumbia z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+57) (5) 6652980 (+57) (5) 6652990 lub adresem e-mail benjamin@eurosistemas.co

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Cartagena ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Kolumbia

Mają Państwo daleko od konsulatu w Cartagena?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Kolumbia. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Cartagena jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Kolumbia. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Barranquilla, Cali, Cartagena lub Medellin

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Cartagena lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Kolumbia nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kolumbia Ambasada Polska w Bogocie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Cartagena - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Kolumbia i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+57) (5) 6652980 (+57) (5) 6652990 lub e-mail benjamin@eurosistemas.co

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Kolumbia różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.