Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Barranquilla

Kolumbia Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Kolumbia . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Barranquilla. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Kolumbia. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Kolumbia

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Barranquilla
Polish Consulate in Barranquilla, Colombia Carrera 57 nr 72-44 Barranquilla Colombia

Numer telefonu:

(+57) (5) 3452630 (+57) (5) 3459361

Faks:

(+57) (5) 3562734

E-mail:

lacosta@edt.net.co

Strona WWW:

Konsul:

Mr Luis Fernando Acosta Osio

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Barranquilla oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Kolumbia.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Barranquilla jest kierowany przez Mr Luis Fernando Acosta Osio - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Kolumbia z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+57) (5) 3452630 (+57) (5) 3459361 lub adresem e-mail lacosta@edt.net.co

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Barranquilla ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Kolumbia

Mają Państwo daleko od konsulatu w Barranquilla?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Kolumbia. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Barranquilla jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Kolumbia. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Barranquilla, Cali, Cartagena lub Medellin

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Barranquilla lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Kolumbia nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kolumbia Ambasada Polska w Bogocie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Barranquilla - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Kolumbia i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+57) (5) 3452630 (+57) (5) 3459361 lub e-mail lacosta@edt.net.co

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Kolumbia różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.