Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Bogocie

Kolumbia Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Kolumbia . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Bogocie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Kolumbia. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Kolumbia.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Bogocie
Polish Embassy in Bogota, Colombia Calle 104 A No 23-48 Bogota Colombia

Numer telefonu:

(+57) 1 214 0400 (+57) 1 620 9369

Faks:

(+57) 1 214 0854

E-mail:

polemb@cable.net.co

Strona WWW:

www.embajadadepolonia.com

Ambasador:

Mr Henryk Kobierowski

Godziny otwarcia:

10.00-12.00

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Bogocie oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Kolumbia..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Bogocie jest kierowana przez panią Mr Henryk Kobierowski - Ambasador, Kolumbia

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Kolumbia

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Bogocie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Kolumbia dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: Barranquilla, Cali, Cartagena lub Medellin

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Bogocie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Kolumbia i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+57) 1 214 0400 (+57) 1 620 9369 lub e-mail polemb@cable.net.co


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Bogocie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Kolumbia.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Bogocie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+57) 1 214 0400 (+57) 1 620 9369 lub poprzez e-mail polemb@cable.net.co

 

Booking.com