Konsulat Polska w Frankfurcie nad Menem - Niemcy

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Frankfurcie nad Menem

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Frankfurcie nad Menem

Niemcy
Niemcy Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Niemcy. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Frankfurcie nad Menem. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Niemcy. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Niemcy.
Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Frankfurcie nad Menem oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Niemcy. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Frankfurcie nad Menem jest kierowany przez panią Mr Klaus Sturmfels - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Niemcy z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+49) 69 97 55 43 04 lub adresem e-mail info@honorarkonsulatfrankfurt.de

Mają Państwo daleko od konsulatu w Frankfurcie nad Menem? - Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Niemcy. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Frankfurcie nad Menem jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Niemcy różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Niemcy. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Kolonii, Erfurcie, Frankfurcie nad Menem, Hamburgu, Lipsku, Lubece, Monachium lub Schwerinie

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Frankfurcie nad Menem ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Frankfurcie nad Menem lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Niemcy nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Niemcy Ambasada Polska w Berlinie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Frankfurcie nad Menem - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Frankfurcie nad Menem lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Poland w Niemcy   Booking.com   Konsulat Poland w Niemcy  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Niemcy i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+49) 69 97 55 43 04 lub e-mail info@honorarkonsulatfrankfurt.de
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Frankfurcie nad Menem - Niemcy. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy