Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Brisbane

Australia Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Australia . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Brisbane. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Australia. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Australia

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Brisbane
Honorary Consulate of Poland in Brisbane, Australia - 758 Robinson Road West Aspley - QLD 4034 - Brisbane - Australia

Numer telefonu:

(+61) 7 3263 1310 & (+61) 413 254 369

Faks:

(+61) 7 3263 1415

E-mail:

gosia.hill@network64.com.au

Strona WWW:

gov.pl/web/australia-en/

Konsul:

Dr Theresa Elizabeth Lauf

Godziny otwarcia:

By appointment

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Brisbane oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Australia.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Brisbane jest kierowany przez Dr Theresa Elizabeth Lauf - Honorowy Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Australia z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+61) 7 3263 1310 & (+61) 413 254 369 lub adresem e-mail gosia.hill@network64.com.au

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Brisbane ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Australia

Mają Państwo daleko od konsulatu w Brisbane?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Australia. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Brisbane jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Australia. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Adelajdzie, Brisbane, Hobart, Melbourne, Perth lub Sydney

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Brisbane lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Australia nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Australia Ambasada Polska w Canberze

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Brisbane - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Australia i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+61) 7 3263 1310 & (+61) 413 254 369 lub e-mail gosia.hill@network64.com.au

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Australia różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.