Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Salzburg

Austria Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Austria . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Salzburg. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Austria. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Austria

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Salzburg
Polish Honorary Consulate in Salzburg, Austria - Petersbrunnstrasse 13 - 5020 Salzburg - Austria

Numer telefonu:

(+43) (662) 84 12 02

Faks:

(+43) (662) 84 12 02 - 50

E-mail:

salzburg@konsulat-polen.at

Strona WWW:

Konsul:

Godziny otwarcia:

By appointment

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Salzburg oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Austria.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Salzburg jest kierowany przez Honorowy Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Austria z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+43) (662) 84 12 02 lub adresem e-mail salzburg@konsulat-polen.at

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Salzburg ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Austria

Mają Państwo daleko od konsulatu w Salzburg?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Austria. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Salzburg jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Austria. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Graz, Innsbrucku, Klagenfurcie, Linz lub Salzburg

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Salzburg lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Austria nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Austria Ambasada Polska w Wiedniu

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Salzburg - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Austria i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+43) (662) 84 12 02 lub e-mail salzburg@konsulat-polen.at

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Austria różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.