Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Kordobie

Argentyna Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Argentyna . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Kordobie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Argentyna. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Argentyna

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Kordobie
Polish Consulate in Cordoba, Argentina San Lorenzo 567 - Piso 1 - Barrio Nueva Cordoba - 5000 Cordoba, Argentina

Numer telefonu:

(+54) 351 421 1348

Faks:

(+54) 351 421 1348

E-mail:

Strona WWW:

Konsul:

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Kordobie oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Argentyna.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Kordobie jest kierowany przez Rzeczypospolitej Polskiej w Argentyna z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+54) 351 421 1348 lub adresem e-mail

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Kordobie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Argentyna

Mają Państwo daleko od konsulatu w Kordobie?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Argentyna. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Kordobie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Argentyna. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Comodoro Rivadavia, Kordobie, Mar del Plata, Obera lub Rosario

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Kordobie lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Argentyna nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Argentyna Ambasada Polska w Buenos Aires

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Kordobie - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Argentyna i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+54) 351 421 1348 lub e-mail

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Argentyna różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.