Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Buenos Aires

Argentyna Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Argentyna . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Buenos Aires. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Argentyna. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Argentyna.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Buenos Aires
Polish Embassy in Buenos Aires, Argentina Alejandro Maroa de Aguado 2870 1425 Buenos Aires Argentina

Numer telefonu:

(+54) (11) 4802-9681 / 2

Faks:

(+54) (11) 4802-9683

E-mail:

polemb@datamarkets.com.ar

Strona WWW:

Ambasador:

Mr Stanislaw Stefan Paszczyk

Godziny otwarcia:

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Buenos Aires oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Argentyna..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Buenos Aires jest kierowana przez panią Mr Stanislaw Stefan Paszczyk - Ambasador, Argentyna

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Argentyna

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Buenos Aires?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Argentyna dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: Comodoro Rivadavia, Kordobie, Mar del Plata, Obera lub Rosario

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Buenos Aires Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Argentyna i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+54) (11) 4802-9681 / 2 lub e-mail polemb@datamarkets.com.ar


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Buenos Aires oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Argentyna.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Buenos Aires mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+54) (11) 4802-9681 / 2 lub poprzez e-mail polemb@datamarkets.com.ar

 

Booking.com