Republika Poludniowej Afryki Flag

Konsulat Republiki Południowej Afryki w Poznan

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Republiki Południowej Afryki w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Republiki Południowej Afryki w Poznan. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Republiki Południowej Afryki oraz każdego innego Konsulatu Republiki Południowej Afryki w Polska

Konsulat Republiki Południowej Afryki w Poznan
South African Honorary Consulate in Poznan- THIS CONSULATE IS TEMPORARILY CLOSED -

Numer telefonu:

(+48) 22 622 10 05 (embassy in Warsaw)

Faks:

E-mail:

warsaw.political@dirco.gov.za (embassy in Warsaw)

Strona WWW:

www.dirco.gov.za/warsaw/

Konsul:

VACANT

Godziny otwarcia:

- THIS CONSULATE IS TEMPORARILY CLOSED -

Konsulat Republiki Południowej Afryki - pełni funkcję w Poznan oraz promuje Republiki Południowej Afryki interesy w Polska.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Republiki Południowej Afryki w Poznan jest kierowany przez VACANT - Honorowy Konsul Republiki Południowej Afryki w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 22 622 10 05 (embassy in Warsaw) lub adresem e-mail warsaw.political@dirco.gov.za (embassy in Warsaw)

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Republiki Południowej Afryki wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Republiki Południowej Afryki w Poznan ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Republiki Południowej Afryki konsulaty w Polska

Mają Państwo daleko od konsulatu w Poznan?

Republiki Południowej Afryki może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Republiki Południowej Afryki w Poznan jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Republiki Południowej Afryki w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Republiki Południowej Afryki w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Poznan

Ambasada Republiki Południowej Afryki - Jeżeli konsulat w Poznan lub inny Konsulat Republiki Południowej Afryki w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Republiki Południowej Afryki w Polska Ambasada Republika Poludniowej Afryki w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Republiki Południowej Afryki w Poznan - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Republiki Południowej Afryki - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Republiki Południowej Afryki w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 22 622 10 05 (embassy in Warsaw) lub e-mail warsaw.political@dirco.gov.za (embassy in Warsaw)

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Republiki Południowej Afryki niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Republiki Południowej Afryki znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Republiki Południowej Afryki są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.