Republika Poludniowej Afryki Flag

Konsulat Republiki Południowej Afryki w Poznan

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Republiki Południowej Afryki w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Republiki Południowej Afryki w Poznan. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Republiki Południowej Afryki oraz każdego innego Konsulatu Republiki Południowej Afryki w Polska

Konsulat Republiki Południowej Afryki w Poznan
South African Consulate in Poznan - Ul. Wroclawska 5/4 - Poznan 61-838 - Poland

Numer telefonu:

(+48) 61 852 63 88

Faks:

(+48) 61 852 63 88

E-mail:

c.fiedler@cfiedler.com.pl

Strona WWW:

Konsul:

Mr C Fiedler

Godziny otwarcia:

Konsulat Republiki Południowej Afryki - pełni funkcję w Poznan oraz promuje Republiki Południowej Afryki interesy w Polska.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Republiki Południowej Afryki w Poznan jest kierowany przez panią Mr C Fiedler - Konsul Republiki Południowej Afryki w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 61 852 63 88 lub adresem e-mail c.fiedler@cfiedler.com.pl

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Republiki Południowej Afryki wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Republiki Południowej Afryki w Poznan ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Republiki Południowej Afryki konsulaty w Polska

Mają Państwo daleko od konsulatu w Poznan?

Republiki Południowej Afryki może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Republiki Południowej Afryki w Poznan jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Republiki Południowej Afryki w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Republiki Południowej Afryki w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Poznan

Ambasada Republiki Południowej Afryki - Jeżeli konsulat w Poznan lub inny Konsulat Republiki Południowej Afryki w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Republiki Południowej Afryki w Polska Ambasada Republika Poludniowej Afryki w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Republiki Południowej Afryki w Poznan - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Republiki Południowej Afryki - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Republiki Południowej Afryki w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 61 852 63 88 lub e-mail c.fiedler@cfiedler.com.pl

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Republiki Południowej Afryki niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Republiki Południowej Afryki znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Republiki Południowej Afryki są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.