Republika Poludniowej Afryki Flag

Ambasada Republiki Południowej Afryki w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Republiki Południowej Afryki w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Republiki Południowej Afryki w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Republiki Południowej Afryki w Polska.

Ambasada Republiki Południowej Afryki w Warszawie
South African Embassy in Warsaw, Poland ul. Koszykowa 54, 6th floor 00-675 Warszawa Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 622 10 05 (+48) 22 622 10 31

Faks:

(+48) 22 625 62 70

E-mail:

warsaw.political@dirco.gov.za

Strona WWW:

Ambasador:

Mr Lehlohonolo Shadrack Ted Pekane

Godziny otwarcia:

Mon-Thu: 08.30-13.00 and 13.30-17.00 Fri: 08.30-15.15

Ambasady Republiki Południowej Afryki - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Republiki Południowej Afryki w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Republiki Południowej Afryki zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Republiki Południowej Afryki w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Lehlohonolo Shadrack Ted Pekane - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Republiki Południowej Afryki wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Republiki Południowej Afryki w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Republiki Południowej Afryki konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Republiki Południowej Afryki w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Republiki Południowej Afryki i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Republiki Południowej Afryki w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: Poznan

Znajdź Hotel blisko Ambasady Republiki Południowej Afryki w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Republiki Południowej Afryki.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Republiki Południowej Afryki - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Republiki Południowej Afryki w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 622 10 05 (+48) 22 622 10 31 lub e-mail warsaw.political@dirco.gov.za


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Republiki Południowej Afryki w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Republiki Południowej Afryki, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Republiki Południowej Afryki w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 622 10 05 (+48) 22 622 10 31 lub poprzez e-mail warsaw.political@dirco.gov.za