Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Almaty

Kazachstan Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Kazachstan . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Almaty. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Kazachstan. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Kazachstan

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Almaty
Polish Consulate General in Almaty, Kazakhstan Dzharkenstkaya-Iskanderova Street, 9-11 / 13 Almaty 050059 Kazakhstan

Numer telefonu:

(+7) 727 263 35 87 (+7) 727 258 16 17

Faks:

(+7) 727 258 15 52 (+7) 727 258 15 50

E-mail:

almaty.kg.sekretariat@msz.gov.pl

Strona WWW:

www.almaty.msz.gov.pl

Konsul:

Wieslaw Osuchowski

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Almaty oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Kazachstan.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Almaty jest kierowany przez Wieslaw Osuchowski - Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Kazachstan z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+7) 727 263 35 87 (+7) 727 258 16 17 lub adresem e-mail almaty.kg.sekretariat@msz.gov.pl

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Almaty ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Kazachstan

Mają Państwo daleko od konsulatu w Almaty?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Kazachstan. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Almaty jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Kazachstan. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Almaty

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Almaty lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Kazachstan nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kazachstan Ambasada Polska w Nur Sultan

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Almaty - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Kazachstan i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+7) 727 263 35 87 (+7) 727 258 16 17 lub e-mail almaty.kg.sekretariat@msz.gov.pl

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Kazachstan różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.