Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Nur Sultan

Kazachstan Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Kazachstan . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Nur Sultan. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Kazachstan. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Kazachstan.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Nur Sultan
Polish Embassy in Nur Sultan, Kazakhstan Abay Ave 13, Nur-Sultan 020000,Nur Sultan

Numer telefonu:

(+7) 7172 944 410

Faks:

(+7) 7172 944 411

E-mail:

astana.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Strona WWW:

www.astana.msz.gov.pl

Ambasador:

Mr Jacek Kluczkowski

Godziny otwarcia:

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Nur Sultan oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Kazachstan..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Nur Sultan jest kierowana przez panią Mr Jacek Kluczkowski - Ambasador, Kazachstan

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Kazachstan

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Nur Sultan?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Kazachstan dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: Almaty

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Nur Sultan Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Kazachstan i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+7) 7172 944 410 lub e-mail astana.amb.sekretariat@msz.gov.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Nur Sultan oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Kazachstan.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Nur Sultan mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+7) 7172 944 410 lub poprzez e-mail astana.amb.sekretariat@msz.gov.pl