Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Rijece

Chorwacja Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Chorwacja . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Rijece. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Chorwacja. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Chorwacja

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Rijece
Polish Consulate in Rijeka, Croatia c/o Hotel Mozart Ulica marsala Tita 138 51410 Opatija Croatia

Numer telefonu:

(+385) 91 19 69 121

Faks:

E-mail:

amirmuzur@yahoo.com amir.muzur@medri.hr

Strona WWW:

Konsul:

Amir Muzur

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Rijece oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Chorwacja.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Rijece jest kierowany przez Amir Muzur - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Chorwacja z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+385) 91 19 69 121 lub adresem e-mail amirmuzur@yahoo.com amir.muzur@medri.hr

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Rijece ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Chorwacja

Mają Państwo daleko od konsulatu w Rijece?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Chorwacja. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Rijece jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Chorwacja. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Rijece

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Rijece lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Chorwacja nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Chorwacja Ambasada Polska w Zagrzebiu

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Rijece - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Chorwacja i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+385) 91 19 69 121 lub e-mail amirmuzur@yahoo.com amir.muzur@medri.hr

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Chorwacja różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.