Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Zagrzebiu

Chorwacja Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Chorwacja . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Zagrzebiu. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Chorwacja. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Chorwacja.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Zagrzebiu
Polish Embassy in Zagreb, Croatia Krleoin Gvozd 3 10 000 Zagreb Croatia

Numer telefonu:

(+385) 1 48 99 444

Faks:

(+385) 1 48 34 577

E-mail:

zagrzeb.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Strona WWW:

www.zagrzeb.polemb.net

Ambasador:

Mr Tomasz Gobor Szeratics, Charge dAffaires a.i.

Godziny otwarcia:

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Zagrzebiu oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Chorwacja..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Zagrzebiu jest kierowana przez panią Mr Tomasz Gobor Szeratics, Charge dAffaires a.i., Chorwacja

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Chorwacja

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Zagrzebiu?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Chorwacja dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: Rijece

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Zagrzebiu Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Chorwacja i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+385) 1 48 99 444 lub e-mail zagrzeb.amb.sekretariat@msz.gov.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Zagrzebiu oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Chorwacja.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Zagrzebiu mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+385) 1 48 99 444 lub poprzez e-mail zagrzeb.amb.sekretariat@msz.gov.pl

 

Booking.com