Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Jerozolimie

Izrael Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Izrael . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Jerozolimie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Izrael. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Izrael

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Jerozolimie
Polish Consulate in Jerusalem, Israel 27, Jabotinsky Street Jerusalem 92 141 Israel

Numer telefonu:

(+972) (2) 5665 845

Faks:

(+972) (2) 5665 790

E-mail:

zbaran@power.co.il

Strona WWW:

Konsul:

Zeev Baran

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Jerozolimie oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Izrael.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Jerozolimie jest kierowany przez Zeev Baran - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Izrael z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+972) (2) 5665 845 lub adresem e-mail zbaran@power.co.il

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Jerozolimie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Izrael

Mają Państwo daleko od konsulatu w Jerozolimie?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Izrael. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Jerozolimie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Izrael. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Hajfie lub Jerozolimie

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Jerozolimie lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Izrael nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Izrael Ambasada Polska w Tel Awiwie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Jerozolimie - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Izrael i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+972) (2) 5665 845 lub e-mail zbaran@power.co.il

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Izrael różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.