Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Tel Awiwie

Izrael Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Izrael . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Tel Awiwie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Izrael. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Izrael.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Tel Awiwie
Polish Embassy in Tel Aviv, Israel 16, Soutine Street Tel Aviv 64-684 Israel

Numer telefonu:

(+972) (3) 5240 186 / 8 or (+972) (3) 7253 111

Faks:

(+972) (3) 5237 806

E-mail:

embpol@netvision.net.il

Strona WWW:

www.polemb.org

Ambasador:

Mr Jan Wojciech Piekarski

Godziny otwarcia:

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Tel Awiwie oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Izrael..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Tel Awiwie jest kierowana przez panią Mr Jan Wojciech Piekarski - Ambasador, Izrael

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Izrael

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Tel Awiwie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Izrael dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: Hajfie lub Jerozolimie

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Tel Awiwie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Izrael i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+972) (3) 5240 186 / 8 or (+972) (3) 7253 111 lub e-mail embpol@netvision.net.il


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Tel Awiwie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Izrael.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Tel Awiwie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+972) (3) 5240 186 / 8 or (+972) (3) 7253 111 lub poprzez e-mail embpol@netvision.net.il