Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Kurytybie

Brazylia Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Brazylia . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Kurytybie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Brazylia. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Brazylia

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Kurytybie
Polish Consulate General in Curitiba, Brazil - Av. Agostinho Leao Junior 234 - 80030-110 Curitiba - PR - Brazil

Numer telefonu:

(+55) 41 3019 4662

Faks:

(+55) 41 3019 7909

E-mail:

curitiba@msz.gov.pl

Strona WWW:

www.kurytyba.msz.gov.pl

Konsul:

Marek Makowski

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Kurytybie oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Brazylia.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Kurytybie jest kierowany przez Marek Makowski - Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Brazylia z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+55) 41 3019 4662 lub adresem e-mail curitiba@msz.gov.pl

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Kurytybie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Brazylia

Mają Państwo daleko od konsulatu w Kurytybie?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Brazylia. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Kurytybie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Brazylia. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Belo Horizonte, Kurytybie, Fortaleza, Manaus, Porto Alegre lub Salvador

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Kurytybie lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Brazylia nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Brazylia Ambasada Polska w Brasilii

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Kurytybie - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Brazylia i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+55) 41 3019 4662 lub e-mail curitiba@msz.gov.pl

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Brazylia różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.