Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Brasilii

Brazylia Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Brazylia . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Brasilii. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Brazylia. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Brazylia.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Brasilii
Polish Embassy in Brasilia, Brazil - SES Avenida das Nacoes quadra 809 lote 33 70.423-900 - Brasilia - DF Brazil

Numer telefonu:

(+55) 61 3212 8000

Faks:

(+55) 61 3242 8543

E-mail:

brasilia.embaixada@msz.gov.pl

Strona WWW:

www.brasilia.msz.gov.pl

Ambasador:

Mr Andrzej Maria Braiter

Godziny otwarcia:

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Brasilii oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Brazylia..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Brasilii jest kierowana przez panią Mr Andrzej Maria Braiter - Ambasador, Brazylia

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Brazylia

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Brasilii?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Brazylia dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: Belo Horizonte, Kurytybie, Fortaleza, Manaus, Porto Alegre lub Salvador

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Brasilii Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Brazylia i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+55) 61 3212 8000 lub e-mail brasilia.embaixada@msz.gov.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Brasilii oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Brazylia.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Brasilii mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+55) 61 3212 8000 lub poprzez e-mail brasilia.embaixada@msz.gov.pl

 

Booking.com