Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Halmstad

Szwecja Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Szwecja . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Halmstad. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Szwecja. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Szwecja

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Halmstad
Polish Consulate General in Halmstad, Sweden Brogatan 40-42 Box: 111 302 35 Halmstad Sweden

Numer telefonu:

(+46) 35-21 09 55

Faks:

(+46) 35-15 84 15

E-mail:

polska@konsulatet.se

Strona WWW:

www.konsulatet.se

Konsul:

Mr Bo Ulf Roland Chronier

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Halmstad oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Szwecja.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Halmstad jest kierowany przez panią Mr Bo Ulf Roland Chronier - Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Szwecja z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+46) 35-21 09 55 lub adresem e-mail polska@konsulatet.se

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Halmstad ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Szwecja

Mają Państwo daleko od konsulatu w Halmstad?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Szwecja. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Halmstad jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Szwecja. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Halmstad lub Malmö

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Halmstad lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Szwecja nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Szwecja Ambasada Polska w Sztokholmie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Halmstad - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Szwecja i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+46) 35-21 09 55 lub e-mail polska@konsulatet.se

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Szwecja różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.