Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Sztokholmie

Szwecja Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Szwecja . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Sztokholmie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Szwecja. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Szwecja.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Sztokholmie
Polish Embassy in Stockholm, Sweden Karlavogen 35 114 31 Stockholm Sweden

Numer telefonu:

(+46) 8 505 750 00

Faks:

(+46) 8 505 750 86

E-mail:

sztokholm.amb.info@msz.gov.pl

Strona WWW:

www.sztokholm.msz.gov.pl

Ambasador:

Mr Adam Halacinski

Godziny otwarcia:

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Sztokholmie oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Szwecja..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Sztokholmie jest kierowana przez panią Mr Adam Halacinski - Ambasador, Szwecja

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Szwecja

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Sztokholmie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Szwecja dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: Halmstad lub Malmö

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Sztokholmie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Szwecja i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+46) 8 505 750 00 lub e-mail sztokholm.amb.info@msz.gov.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Sztokholmie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Szwecja.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Sztokholmie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+46) 8 505 750 00 lub poprzez e-mail sztokholm.amb.info@msz.gov.pl

 

Booking.com