Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Grodnie

Bialorus Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Bialorus . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Grodnie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Bialorus. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Bialorus

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Grodnie
Polish Consulate General in Grodno, Belarus ul. Budionnego 48A 230023 Grodno Belarus

Numer telefonu:

(+375) (152) 75-15-95 (+375) (152) 75-15-90

Faks:

(+375) (152) 75-15-87

E-mail:

grodno.kg.sekretariat@msz.gov.pl

Strona WWW:

www.grodnokg.polemb.net

Konsul:

Mr Andrzej Chodkiewicz

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Grodnie oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Bialorus.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Grodnie jest kierowany przez Mr Andrzej Chodkiewicz - Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Bialorus z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+375) (152) 75-15-95 (+375) (152) 75-15-90 lub adresem e-mail grodno.kg.sekretariat@msz.gov.pl

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Grodnie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Bialorus

Mają Państwo daleko od konsulatu w Grodnie?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Bialorus. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Grodnie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Bialorus. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Brzesciu lub Grodnie

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Grodnie lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Bialorus nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Bialorus Ambasada Polska w Minsku

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Grodnie - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Bialorus i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+375) (152) 75-15-95 (+375) (152) 75-15-90 lub e-mail grodno.kg.sekretariat@msz.gov.pl

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Bialorus różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.