Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Minsku

Bialorus Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Bialorus . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Minsku. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Bialorus. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Bialorus.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Minsku
Polish Embassy in Minsk, Belarus vul. Rumyantsava 6 Minsk Belarus

Numer telefonu:

(+375) (17) 288-23-13

Faks:

(+375) (17) 236-49-92

E-mail:

minsk.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Strona WWW:

www.minsk.polemb.net

Ambasador:

Leszek Szerepka

Godziny otwarcia:

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Minsku oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Bialorus..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Minsku jest kierowana przez panią Leszek Szerepka - Ambasador, Bialorus

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Bialorus

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Minsku?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Bialorus dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: Brzesciu lub Grodnie

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Minsku Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Bialorus i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+375) (17) 288-23-13 lub e-mail minsk.amb.sekretariat@msz.gov.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Minsku oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Bialorus.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Minsku mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+375) (17) 288-23-13 lub poprzez e-mail minsk.amb.sekretariat@msz.gov.pl

 

Booking.com