Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Trondheim

Norwegia Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Norwegia . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Trondheim. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Norwegia. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Norwegia

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Trondheim
Polish Honorary Consulate in Trondheim, Norway - Dyre Halses gate 1 A - Postboks 5670 Sluppen - 7485 Trondheim - Norway

Numer telefonu:

(+47) 73 87 69 00

Faks:

E-mail:

pforseth@deloitte.no

Strona WWW:

Konsul:

Mr Per Kristian Forseth

Godziny otwarcia:

By appointment

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Trondheim oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Norwegia.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Trondheim jest kierowany przez Mr Per Kristian Forseth - Honorowy Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Norwegia z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+47) 73 87 69 00 lub adresem e-mail pforseth@deloitte.no

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Trondheim ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Norwegia

Mają Państwo daleko od konsulatu w Trondheim?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Norwegia. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Trondheim jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Norwegia. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Aalesund, Bergen, Stavanger, Tromso lub Trondheim

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Trondheim lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Norwegia nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Norwegia Ambasada Polska w Oslo

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Trondheim - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Norwegia i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+47) 73 87 69 00 lub e-mail pforseth@deloitte.no

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Norwegia różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.