Konsulat Polska w Malm÷ - Szwecja

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Malm÷

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Malm÷

Szwecja
Szwecja Flag

Placˇwka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Szwecja. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Malm÷. Dany Konsulat nie jest jedyną placˇwką dyplomatyczną w Szwecja. Z tej strony mogą Państwo rˇwnież przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Szwecja.
Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Malm÷ oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Szwecja. Konsulat odgrywa rˇwnież ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Malm÷ jest kierowany przez panią Mr Stanislaw Cygnarowski - Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Szwecja z ktˇrą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+46) 40-98 79 87 lub adresem e-mail malmo-info@msz.gov.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Malm÷? - Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatˇw w Szwecja. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Malm÷ jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi ktˇrych Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Szwecja rˇżnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatˇw. Niektˇre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomˇc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportˇw.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Szwecja. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Halmstad lub Malm÷

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatˇw Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umˇwienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadkˇw można umˇwić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Malm÷ ma stronę internetową na ktˇrej mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Malm÷ lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Szwecja nie jest w stanie Państwu pomˇc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Szwecja Ambasada Polska w Sztokholmie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Malm÷ - Jeżeli muszą Państwo podrˇżować z daleka do Malm÷ lub muszą wrˇcić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Poland w Szwecja   Booking.com   Konsulat Poland w Szwecja  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Szwecja i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatˇw wymaga okazania dowˇdu ważnego ubezpieczenia w podrˇży. Ubezpieczenie w podrˇży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+46) 40-98 79 87 lub e-mail malmo-info@msz.gov.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Malm÷ - Szwecja. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy