Konsulat Meksyk w Szczecin - Polska

       
  Jesteś tutaj: Konsulat Meksyku w Szczecin

Więcej Polskie Konsulaty na całym świecie

 
 

 

Więcej Konsulat zagranicznych w Polska

 

  Meksyk Flag

Konsulat Meksyku w Szczecin

Polska
Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Meksyku w Polska. Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Meksyku w Szczecin. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Meksyku oraz każdego innego Konsulatu Meksyku w Polska.
Konsulat Meksyku - pełni funkcję w Szczecin oraz promuje Meksyku interesy w Polska. Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą. Konsulat Meksyku w Szczecin jest kierowany przez panią Mr. Zbigniew Ligierko - Konsul Meksyku w Polska z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+48) 91 426 96 81 (+48) 0 601 577 350 lub adresem e-mail zbigniew.ligierko@konsulmex.pl

Mają Państwo daleko od konsulatu w Szczecin? - Meksyku może mieć więcej konsulatów w Polska. Jeśli Konsulat Meksyku w Szczecin jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Meksyku w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług. Może się okazać, że najbliższy Konsulat Meksyku niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Meksyku znajdujące się w Polska różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Meksyku są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Meksyku w Polska. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w Gdansku, Krakowie, Poznan, Szczecin lub Wroclaw

Powołanie Konsulatu - Obecnie wiele Konsulatów Meksyku wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem. Jeśli Konsulat Meksyku w Szczecin ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Ambasada Meksyku - Jeżeli konsulat w Szczecin lub inny Konsulat Meksyku w Polska nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Meksyku w Polska Ambasada Meksyk w Warszawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Meksyku w Szczecin - Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Szczecin lub muszą wrócić do konsulatu następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Konsulatu Meksyku. Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

  Konsulat Mexico w Polska   Booking.com   Konsulat Mexico w Polska  
 

 
Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Meksyku - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży. Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Meksyku w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+48) 91 426 96 81 (+48) 0 601 577 350 lub e-mail zbigniew.ligierko@konsulmex.pl
 

 

www.konsulaty.net

 

www.konsulaty.net - Strona ta nie jest oficjalną stroną Konsulatu Meksyku w Szczecin - Polska. Strona ta nie jest powiązana z sekcją wizową Ambasady Meksyku lub innego wydziału konsularnego. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić naszą stronę opisową..

Disclaimer & Privacy Policy