Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Bernie

Szwajcaria Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Szwajcaria . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Bernie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Szwajcaria. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Szwajcaria.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Bernie
Polish Embassy in Bern, Switzerland Elfenstrasse 20a 3006 Berne Switzerland

Numer telefonu:

(+41) 31 358 02 02

Faks:

(+41) 31 358 02 16

E-mail:

berno.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Strona WWW:

www.berno.msz.gov.pl/de

Ambasador:

Mr Jaroslaw Robert Starzyk

Godziny otwarcia:

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Bernie oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Szwajcaria..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Bernie jest kierowana przez panią Mr Jaroslaw Robert Starzyk - Ambasador, Szwajcaria

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Szwajcaria

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Bernie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Szwajcaria dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: Basel lub Zurychu

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Bernie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Szwajcaria i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+41) 31 358 02 02 lub e-mail berno.amb.sekretariat@msz.gov.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Bernie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Szwajcaria.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Bernie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+41) 31 358 02 02 lub poprzez e-mail berno.amb.sekretariat@msz.gov.pl

 

Booking.com