Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Meksyk City

Meksyk Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Meksyk . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Meksyk City. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Meksyk. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Meksyk.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Meksyk City
Polish Embassy in Mexico City, Mexico Cracovia No. 40 San ongel Delegacion olvaro Obregon 01000 Mexico, D. F. Mexico

Numer telefonu:

(+52) 55 5550-4700 / 4878

Faks:

(+52) 55 5616-0822

E-mail:

embajadadepolonia@prodigy.net.mx

Strona WWW:

www.polonia.org.mx

Ambasador:

Mr Wojciech Tomaszewski

Godziny otwarcia:

10.00-15.00

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Meksyk City oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Meksyk..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Meksyk City jest kierowana przez panią Mr Wojciech Tomaszewski - Ambasador, Meksyk

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Meksyk

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Meksyk City?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Meksyk dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: Acapulco, Cancun, Guadalajara, Guanajuato, Monterrey, Tijuana lub Tulancingo

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Meksyk City Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Meksyk i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+52) 55 5550-4700 / 4878 lub e-mail embajadadepolonia@prodigy.net.mx


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Meksyk City oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Meksyk.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Meksyk City mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+52) 55 5550-4700 / 4878 lub poprzez e-mail embajadadepolonia@prodigy.net.mx