Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Lizbonie

Portugalia Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Portugalia . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Lizbonie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Portugalia. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Portugalia.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Lizbonie
Polish Embassy in Lisbon, Portugal Avenida das Descobertas, 2 1400-092 Lisboa Portugal

Numer telefonu:

(+351) 213 041 410

Faks:

(+351) 213 041 429

E-mail:

lizbona.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Strona WWW:

lizbona.msz.gov.pl

Ambasador:

Katarzyna Skorzynska

Godziny otwarcia:

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Lizbonie oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Portugalia..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Lizbonie jest kierowana przez panią Katarzyna Skorzynska - Ambasador, Portugalia

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Portugalia

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Lizbonie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Portugalia dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: Albufeira lub Porto

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Lizbonie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Portugalia i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+351) 213 041 410 lub e-mail lizbona.amb.sekretariat@msz.gov.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Lizbonie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Portugalia.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Lizbonie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+351) 213 041 410 lub poprzez e-mail lizbona.amb.sekretariat@msz.gov.pl

 

Booking.com