Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Madang

Papua New Gwinea Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Papua New Gwinea . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Madang. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Papua New Gwinea. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Papua New Gwinea

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Madang
Honorary Consulate of Poland in Madang, Papua New Guinea - PO Box 483 - Madang 511 - Papua New Guinea

Numer telefonu:

(+675) 422 2937 & (+675) 422 1135

Faks:

(+675) 422 2853

E-mail:

jczuba@dwu.ac.pg

Strona WWW:

gov.pl/web/australia-en/

Konsul:

Jan Czuba

Godziny otwarcia:

Mon-Fri: 08.00-17.00

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Madang oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Papua New Gwinea.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Madang jest kierowany przez Jan Czuba - Honorowy Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Papua New Gwinea z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+675) 422 2937 & (+675) 422 1135 lub adresem e-mail jczuba@dwu.ac.pg

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Madang ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Papua New Gwinea

Mają Państwo daleko od konsulatu w Madang?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Papua New Gwinea. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Madang jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Papua New Gwinea. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Madang

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Madang lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Papua New Gwinea nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Papua New Gwinea

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Madang - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Papua New Gwinea i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+675) 422 2937 & (+675) 422 1135 lub e-mail jczuba@dwu.ac.pg

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Papua New Gwinea różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.