Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Montevideo

Urugwaj Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Urugwaj . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Montevideo. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Urugwaj. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Urugwaj

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Montevideo
Polish Honorary Consulate in Montevideo, Uruguay - Bvar Espana 2811 - C.P. 11.300 Montevideo - Uruguay

Numer telefonu:

(+598) 2707 66 96

Faks:

(+598) 2707 70 62

E-mail:

info@consulpol.com.uy

Strona WWW:

Konsul:

Mr Carlos Javier Siccardi Pisano

Godziny otwarcia:

Tue & Thu: 10.00-12.00

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Montevideo oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Urugwaj.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Montevideo jest kierowany przez Mr Carlos Javier Siccardi Pisano - Honorowy Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Urugwaj z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+598) 2707 66 96 lub adresem e-mail info@consulpol.com.uy

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Montevideo ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Urugwaj

Mają Państwo daleko od konsulatu w Montevideo?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Urugwaj. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Montevideo jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Urugwaj. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Montevideo

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Montevideo lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Urugwaj nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Urugwaj Ambasada Polska w Montevideo

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Montevideo - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Urugwaj i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+598) 2707 66 96 lub e-mail info@consulpol.com.uy

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Urugwaj różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.