Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Dili

Timor Wschodni Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Timor Wschodni . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Dili. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Timor Wschodni. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Timor Wschodni

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Dili
Polish Honorary Consulate General in Dili, East Timor - Rua S. Jose, Delta 1 - Comoro - Dili - Timor-Leste

Numer telefonu:

(+670) 331 2264

Faks:

(+670) 331 2263

E-mail:

sakibawan@gmail.com

Strona WWW:

Konsul:

Sakib Awan

Godziny otwarcia:

By appointment

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Dili oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Timor Wschodni.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Dili jest kierowany przez Sakib Awan - Honorowy Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Timor Wschodni z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+670) 331 2264 lub adresem e-mail sakibawan@gmail.com

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Dili ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Timor Wschodni

Mają Państwo daleko od konsulatu w Dili?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Timor Wschodni. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Dili jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Timor Wschodni. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Dili

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Dili lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Timor Wschodni nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Timor Wschodni

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Dili - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Timor Wschodni i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+670) 331 2264 lub e-mail sakibawan@gmail.com

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Timor Wschodni różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.