Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Biszkeku

Kirgistan Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Kirgistan . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Biszkeku. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Kirgistan. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Kirgistan

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Biszkeku
Polish Honorary Consulate in Bishkek, Kyrgyzstan - Gogola 28A - 720021, Bishkek - Kyrgyzstan

Numer telefonu:

(+996) (312) 88-20-64 & (+996) (312) 97-95-65

Faks:

E-mail:

konsulat@hkrp.kg

Strona WWW:

www.hkrp.kg

Konsul:

Aleksandr Zlatkin

Godziny otwarcia:

By appointment

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Biszkeku oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Kirgistan.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Biszkeku jest kierowany przez panią Aleksandr Zlatkin - Honorowy Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Kirgistan z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+996) (312) 88-20-64 & (+996) (312) 97-95-65 lub adresem e-mail konsulat@hkrp.kg

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Biszkeku ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Kirgistan

Mają Państwo daleko od konsulatu w Biszkeku?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Kirgistan. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Biszkeku jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Kirgistan. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Biszkeku

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Biszkeku lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Kirgistan nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kirgistan

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Biszkeku - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Kirgistan i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+996) (312) 88-20-64 & (+996) (312) 97-95-65 lub e-mail konsulat@hkrp.kg

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Kirgistan różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.