Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Dhace

Bangladesz Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Bangladesz . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Dhace. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Bangladesz. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Bangladesz

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Dhace
Polish Honorary Consulate in Dhaka, Bangladesh - 18 Kemal Ataturk Avenue Banani - Dhaka-1213 - Bangladesh

Numer telefonu:

(+880) (2) 982 1422 to 3

Faks:

(+880) (2) 882 2244

E-mail:

polocondhaka@gmail.com

Strona WWW:

Konsul:

Reshadur Rahman

Godziny otwarcia:

By appointment

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Dhace oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Bangladesz.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Dhace jest kierowany przez Reshadur Rahman - Honorowy Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Bangladesz z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+880) (2) 982 1422 to 3 lub adresem e-mail polocondhaka@gmail.com

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Dhace ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Bangladesz

Mają Państwo daleko od konsulatu w Dhace?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Bangladesz. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Dhace jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Bangladesz. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Dhace

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Dhace lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Bangladesz nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Bangladesz

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Dhace - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Bangladesz i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+880) (2) 982 1422 to 3 lub e-mail polocondhaka@gmail.com

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Bangladesz różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.