Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Saskatoon

Kanada Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Kanada . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Saskatoon. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Kanada. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Kanada

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Saskatoon
Polish Honorary Consulate in Saskatoon, Canada - 39 - 23rd St East, Suite 103 - Saskatoon, SK S7K 0H6 - Canada

Numer telefonu:

(+1) (306) 244 22 77

Faks:

(+1) (306) 244 67 55

E-mail:

wpolszynski@sasktel.net

Strona WWW:

www.polishconsulatesask.com

Konsul:

Dr Wojciech Pniejnia-Olszynski

Godziny otwarcia:

Please visit official website

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Saskatoon oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Kanada.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Saskatoon jest kierowany przez Dr Wojciech Pniejnia-Olszynski - Honorowy Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Kanada z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+1) (306) 244 22 77 lub adresem e-mail wpolszynski@sasktel.net

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Saskatoon ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Kanada

Mają Państwo daleko od konsulatu w Saskatoon?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Kanada. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Saskatoon jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Kanada. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Calgary, Edmonton, Halifax, Montrealu, Saskatoon, Toronto, Vancouver lub Winnipeg

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Saskatoon lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Kanada nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kanada Ambasada Polska w Ottawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Saskatoon - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Kanada i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+1) (306) 244 22 77 lub e-mail wpolszynski@sasktel.net

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Kanada różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.