Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Utrechcie

Holandia Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Holandia . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Utrechcie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Holandia. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Holandia

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Utrechcie
Polish Honorary Consulate in Utrecht, Netherlands - Savannahweg 71 - PO Box 40232 - 3504 AA Utrecht - Netherlands

Numer telefonu:

(+31) (0)653 169 255

Faks:

E-mail:

utrecht@consulaatpolen.eu

Strona WWW:

Konsul:

Otto van Veen

Godziny otwarcia:

By appointment

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Utrechcie oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Holandia.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Utrechcie jest kierowany przez panią Otto van Veen - Honorowy Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Holandia z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+31) (0)653 169 255 lub adresem e-mail utrecht@consulaatpolen.eu

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Utrechcie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Holandia

Mają Państwo daleko od konsulatu w Utrechcie?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Holandia. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Utrechcie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Holandia. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Amsterdamie, Apeldoorn, Hadze lub Utrechcie

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Utrechcie lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Holandia nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Holandia Ambasada Polska w Hadze

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Utrechcie - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Holandia i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+31) (0)653 169 255 lub e-mail utrecht@consulaatpolen.eu

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Holandia różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.