Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Port-au-Prince

Haiti Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Haiti . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Port-au-Prince. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Haiti. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Haiti

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Port-au-Prince
Polish Honorary Consulate in Port-au-Prince, Haiti - 8, Rue Louissaint - Bourdon - Port-au-Prince - Haiti

Numer telefonu:

(+509) 2245 4980 & (+509) 3452 2287

Faks:

(+509) 2245 9958

E-mail:

ssuccar@lissadelaw.com

Strona WWW:

Konsul:

Mr Salim Succar

Godziny otwarcia:

By appointment

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Port-au-Prince oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Haiti.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Port-au-Prince jest kierowany przez Mr Salim Succar - Honorowy Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Haiti z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+509) 2245 4980 & (+509) 3452 2287 lub adresem e-mail ssuccar@lissadelaw.com

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Port-au-Prince ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Haiti

Mają Państwo daleko od konsulatu w Port-au-Prince?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Haiti. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Port-au-Prince jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Haiti. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Port-au-Prince

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Port-au-Prince lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Haiti nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Haiti

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Port-au-Prince - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Haiti i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+509) 2245 4980 & (+509) 3452 2287 lub e-mail ssuccar@lissadelaw.com

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Haiti różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.