Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Christchurch

Nowa Zelandia Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Nowa Zelandia . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Christchurch. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Nowa Zelandia. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Nowa Zelandia

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Christchurch
Polish Consulate in Christchurch, New Zealand 20 Norwich Quay, Lyttelton P.O. Box 234 Christchurch New Zealand

Numer telefonu:

(+64) (3) 328 7274

Faks:

(+64) (3) 328 9900

E-mail:

wdormer@xtra.co.nz

Strona WWW:

Konsul:

Mrs Winsome Dormer

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Christchurch oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Nowa Zelandia.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Christchurch jest kierowany przez Mrs Winsome Dormer - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Nowa Zelandia z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+64) (3) 328 7274 lub adresem e-mail wdormer@xtra.co.nz

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Christchurch ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Nowa Zelandia

Mają Państwo daleko od konsulatu w Christchurch?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Nowa Zelandia. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Christchurch jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Nowa Zelandia. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Auckland lub Christchurch

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Christchurch lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Nowa Zelandia nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Nowa Zelandia Ambasada Polska w Wellington

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Christchurch - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Nowa Zelandia i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+64) (3) 328 7274 lub e-mail wdormer@xtra.co.nz

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Nowa Zelandia różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.