Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Sewastopolu

Ukraina Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Ukraina . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Sewastopolu. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Ukraina. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Ukraina

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Sewastopolu
Polish Consulate General in Sevastopol, Ukraine pl. Pirogowa 3 99003 Sevastopol Ukraine

Numer telefonu:

(+380) 692 539 881

Faks:

(+380) 692 539 885

E-mail:

sewastopol.kg.sekretariat@msz.gov.pl

Strona WWW:

www.sewastopol.polemb.net

Konsul:

Wieslaw Mazur

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Sewastopolu oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Ukraina.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Sewastopolu jest kierowany przez Wieslaw Mazur - Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Ukraina z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+380) 692 539 881 lub adresem e-mail sewastopol.kg.sekretariat@msz.gov.pl

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Sewastopolu ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Ukraina

Mają Państwo daleko od konsulatu w Sewastopolu?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Ukraina. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Sewastopolu jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Ukraina. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Charkowie, Lucku, Lwowie, Odessie, Sewastopolu, Winnicy lub Zytomierzu

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Sewastopolu lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Ukraina nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Ukraina Ambasada Polska w Kijowie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Sewastopolu - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Ukraina i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+380) 692 539 881 lub e-mail sewastopol.kg.sekretariat@msz.gov.pl

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Ukraina różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.