Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Belize City

Belize Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Belize . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Belize City. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Belize. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Belize

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Belize City
Polish Consulate in Belize City, Belize 35 New Road P. O. Box 1846 Belize City Belize

Numer telefonu:

(+501) 223 - 0858

Faks:

(+501) 223 - 6403

E-mail:

belizelawyer@hotmail.com

Strona WWW:

Konsul:

Mr Emil Arguelles

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Belize City oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Belize.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Belize City jest kierowany przez Mr Emil Arguelles - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Belize z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+501) 223 - 0858 lub adresem e-mail belizelawyer@hotmail.com

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Belize City ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Belize

Mają Państwo daleko od konsulatu w Belize City?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Belize. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Belize City jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Belize. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Belize City

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Belize City lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Belize nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Belize

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Belize City - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Belize i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+501) 223 - 0858 lub e-mail belizelawyer@hotmail.com

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Belize różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.