Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Schaan

Liechtenstein Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Liechtenstein . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Schaan. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Liechtenstein. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Liechtenstein

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Schaan
Polish Honorary Consulate in Schaan, Liechtenstein - Feldkircher Strasse 2 - 9494 Schaan - Liechtenstein

Numer telefonu:

(+423) 781 66 66

Faks:

E-mail:

honorarkonsul@sigmabank.com

Strona WWW:

Konsul:

Mr Stefan Wolf

Godziny otwarcia:

By appointment

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Schaan oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Liechtenstein.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Schaan jest kierowany przez Mr Stefan Wolf - Honorowy Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Liechtenstein z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+423) 781 66 66 lub adresem e-mail honorarkonsul@sigmabank.com

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Schaan ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Liechtenstein

Mają Państwo daleko od konsulatu w Schaan?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Liechtenstein. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Schaan jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Liechtenstein. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Schaan

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Schaan lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Liechtenstein nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Liechtenstein

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Schaan - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Liechtenstein i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+423) 781 66 66 lub e-mail honorarkonsul@sigmabank.com

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Liechtenstein różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.