Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w San Juan

Puerto Rico Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Puerto Rico . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w San Juan. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Puerto Rico. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Puerto Rico

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w San Juan
Polish Consulate in San Juan, Puerto Rico Hotel "Pierre", Suite 10 105 de Diego Ave San Juan 00911 Puerto Rico

Numer telefonu:

(+1 787) 724-4180

Faks:

(+1 787) 721-0495

E-mail:

hryn@worldnet.att.net

Strona WWW:

Konsul:

Bohdan Chester Hryniewicz

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w San Juan oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Puerto Rico.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w San Juan jest kierowany przez Bohdan Chester Hryniewicz - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Puerto Rico z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+1 787) 724-4180 lub adresem e-mail hryn@worldnet.att.net

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w San Juan ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Puerto Rico

Mają Państwo daleko od konsulatu w San Juan?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Puerto Rico. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w San Juan jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Puerto Rico. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : San Juan

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w San Juan lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Puerto Rico nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Puerto Rico

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w San Juan - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Puerto Rico i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+1 787) 724-4180 lub e-mail hryn@worldnet.att.net

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Puerto Rico różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.