Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Paramaribo

Surinam Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Surinam . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Paramaribo. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Surinam. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Surinam

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Paramaribo
Polish Consulate in Paramaribo, Suriname Jan Zweerstraat 11 Paramaribo Suriname

Numer telefonu:

(+597) 43 48 33 (+597) 49 06 95

Faks:

(+597) 43 48 33

E-mail:

dkkopinsky@cq-link.sr

Strona WWW:

Konsul:

Mr Dennis Kopinsky

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Paramaribo oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Surinam.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Paramaribo jest kierowany przez Mr Dennis Kopinsky - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Surinam z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+597) 43 48 33 (+597) 49 06 95 lub adresem e-mail dkkopinsky@cq-link.sr

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Paramaribo ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Surinam

Mają Państwo daleko od konsulatu w Paramaribo?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Surinam. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Paramaribo jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Surinam. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Paramaribo

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Paramaribo lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Surinam nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Surinam

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Paramaribo - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Surinam i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+597) 43 48 33 (+597) 49 06 95 lub e-mail dkkopinsky@cq-link.sr

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Surinam różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.