Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Nawakszut

Mauretania Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Mauretania . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Nawakszut. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Mauretania. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Mauretania

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Nawakszut
Polish Honorary Consulate in Nouakchott, Mauritania - Ilot V, Nr. 33 Sud - B.P. 6589 - Nouakchott - Mauritania

Numer telefonu:

(+222) 524-1108 / 09

Faks:

(+222) 524-1108

E-mail:

ouldoumar@gmail.com

Strona WWW:

rabat.msz.gov.pl/fr/

Konsul:

El Khalil Ould Oumar

Godziny otwarcia:

By appointment

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Nawakszut oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Mauretania.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Nawakszut jest kierowany przez El Khalil Ould Oumar - Honorowy Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Mauretania z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+222) 524-1108 / 09 lub adresem e-mail ouldoumar@gmail.com

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Nawakszut ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Mauretania

Mają Państwo daleko od konsulatu w Nawakszut?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Mauretania. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Nawakszut jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Mauretania. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Nawakszut

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Nawakszut lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Mauretania nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Mauretania

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Nawakszut - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Mauretania i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+222) 524-1108 / 09 lub e-mail ouldoumar@gmail.com

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Mauretania różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.